Nazaj na Šem5ko

ŠPORTNI DAN ZA SEDMOŠOLCE – POHOD V BLIŽNJI OKOLICI ŠOLE

19.09.2024

V torek, 10. 9. 2024, smo se ob lepem sončnem vremenu najprej zbrali pred šolo v Šempetru, nato pa smo se sprehodili do Biotehnične šole ter po stranskih poteh čez Ošlje in Kemperšče nadaljevali s hojo proti Lamovemu (Vogrskemu).

Med potjo smo se večkrat ustavili in si odpočili. V Lamovem pa smo imeli daljši postanek in čas za malico.

Na športnem dnevu nam je bilo lepo, ker smo se družili z vrstniki in se veliko pogovarjali. Med hojo smo opazovali lepo naravo, saj nas je pot vodila mimo travnikov, potokov in skozi gozd. Videli smo tudi kar nekaj konjev, ki so se sprehajali v ogradah.

Vrnili pa smo se po nekoliko drugačni poti. Na koncu smo ugotovili, da smo se kar nahodili, in prijetno utrujeni zaključili prvi športni dan na šolskem igrišču.

AF