Šolski sklad

Namen šolskega sklada je pomoč socialno šibkim učencem ter spodbujanje kakovostnega pouka in nadarjenih učencev. Skrbnica šolskega sklada je Nataša Sterniša.

V šolskem skladu zbiramo sredstva s pomočjo prostovoljnih prispevkov, sponzorstev, donacij ...

Z donacijami omogočamo posameznim učencem nakup delovnih zvezkov, udeležbo na ekskurzijah, v šoli v naravi ... Pridobljena sredstva namenjamo tudi nakupu dodatne opreme in izvedbi nekaterih dejavnosti.

Vaš prispevek lahko nakažete na TRR: 01383-6030681515, Banka Slovenija, sklic 2917 z namenom ZA ŠOLSKI SKLAD. Za sklenitev pogodbe pa se obrnite na obrazec Pogodba o donaciji.

V primeru finančne stiske lahko starši naslovite prošnjo za pomoč na Šolski sklad, ki bo obravnaval vašo vlogo.

Ustanovitev Šolskega sklada Osnovne šole Ivana Roba Šempeter pri Gorici je Svet zavoda potrdil 27. 8. 2008 na podlagi 135. člena Zakona o financiranju vzgoje in izobraževanja.

Upravni odbor šolskega sklada Osnovne Šole Ivana Roba Šempeter pri Gorici je na svoji prvi seji, dne 9. 12. 2008, sprejel PRAVILA O DELOVANJU ŠOLSKEGA SKLADA OSNOVNE ŠOLE IVANA ROBA ŠEMPETER PRI GORICI.

Trenutni predstavniki upravnega odbora šolskega sklada

Predstavniki šole:

• Nataša STERNIŠA (predsednica),
  • Matejka HAREJ,
  • Tina POSEDEL
  • Polonca KEŠE

Predstavnice staršev:

• Lara ZLATOPER (namestnica predsednice)
  • Sonja MOZETIČ
  • Tea TREBIŽAN